אז מה לבחור – נגר או חברה?

אתם משפצים או נכנסים לבית חדש וצריכים להחליט מי יבצע לכם את עבודת הנגרות בבית. החלטה כבדת משקל כיון שהנגרות מרכיבה אחוז ניכר מעיצוב ונראות הבית וגם מהתקציב שלכם.

כשעומדים בפני ההחלטה הזו, מומלץ לבדוק יתרונות וחסרונות של זה מול זה, וללכת תמיד עם נטיית הלב. והראש.

חווית העבודה עם נגר היא שונה בבסיסה. היחס הוא יותר אישי והתוצאה מתאימה כמו כפפה ליד. על כן – נגרות בהתאמה אישית. בחברות נגרות ומטבחים לרוב יש עשרות לקוחות בו זמנית, סטנדרט מסוים של עבודה וחומרים ופעמים רבות דגמים ספציפיים של מטבחים. הן לא תמיד יוכלו לעמוד בפני גחמות עיצוביות ותיתכן פחות גמישות. אצל נגר כל עבודה היא שונה ומיוחדת ואין בעיה לייצר הכל כמעט.

טיפים בבחירת נגריה:

המלצות המלצות המלצות – תמיד כדאי לקבל המלצה מחברים/מכרים. יחד עם ההמלצות כדאי להיכנס לאתר, להיפגש, להתרשם ואפילו לבקש מהנגר לראות פיזית פרויקט שכבר הסתיים כדי להעריך את העבודה בעין שלכם.

לא להתפתות למחיר נמוך – לפעמים יש פערים משמעותיים בין נגריה לנגריה אבל יש לזכור שלעיתים העבודה נראית זהה על הנייר אבל שונה לגמרי בפועל. הפער במחיר יכול להתבטא באיכות העבודה, בחומרי הגלם, בגימורים ואח"כ בשירות.
אל תשכחו, נגרות בבית או במטבח מזמינים פעם ב-10-20 שנים, חבל להגיד לעצמכם בדיעבד שהיה כדאי להשקיע קצת יותר בבעל המקצוע ולקבל הרבה יותר בבית.

שירות – תבדקו היטב מי הנגר שבחרתם, האם יש נגדו תביעות עבר או לקוחות לא מרוצים. זה לגיטימי ביותר ואפילו מומלץ לבקש פרטי קשר של לקוחות בשביל לקבל חוות דעת. השאלה היא לא רק מי יבצע את הפרויקט בצורה הכי טובה אלא מי גם יעניק לכם שירות איכותי אחרי מס' שנים, אם תצטרכו אותו.

Comments are closed.

דילוג לתוכן