שותפים לדרך

הלל אדריכלות ועיצוב פנים

משרד בוטיק שהוקם בשנת 2004 ע"י האדריכלית שירה מוסקל ומעצבת הפנים הדס רוט. נשות מקצוע בעלות אופי שונה בתכלית, הפועלות בהרמוניה מופלאה בה ניתן לחוש בכל פרויקט עליו הן חתומות.
להלל ניסיון רב בתכנון אדריכלי ועיצוב פנים בתחום המגורים, העסקים והמסחר ובתכנון וביצוע השבחה מקיפה ("Makeover") בדירות, בתים, משרדים ובתי עסק, משלב התוכניות ועד המפתחות.
כמו כן, המשרד מספק שירותי ייעוץ בתחום האדריכלות ועיצוב הפנים לבונים ולמשפצים ושירותי ייעוץ לפני רכישת נכס.

גל אדריכלים

גל אדריכלים הוא משרדם של גל מאיר-דיגי וגל-שמעוני עדי, אב ובת.
המשרד המשותף קיים משנת 2002.
האדריכלות המאפיינת את המשרד מתבססת על האדריכלות המודרנית הפונקציונאלית, תוך שילוב העקרונות הים תיכוניים המקומיים.
כל זאת תוך יצירת אדריכלות אישית ומקורית והקשבה אמיתית ללקוח -ניתוח צרכיו יכולותיו וחלומותיו.

דיקלה גלזר

"החלל בו אנו חיים, משקף את מי שאנחנו וזה המקום ממנו אני בוחרת ליצור". מאמינה שמאחורי כל בית עומד סיפור. אני בוחרת ליצור מתוך הבית,שם החיבור הוא אותנטי, שם האנשים חיים באמת. המקום שמשקף נוחות, פרקטיות, שמחה ושקט באותה הנשימה. מאמינה בתהליך עבודה משותף-הכרת הלקוח, הבנת הצרכים, הקשבה לרצונות ולחלומות והכרת סוג הפרוייקט, תוך מציאת פתרונות תכנוניים, יצירתיים ופונקציונאליים המותאמים במיוחד לכם. המפגש שלי עם האנשים זו ההשראה שלי ביצירה, בחשיבה ובתוצר.

איריס אבנרי-דביר

סטודיו לאדריכלות ולעיצוב פנים בבעלות איריס אבנרי-דביר, עם ניסיון של למעלה מ-20 שנים. אחרי מאות פרויקטים ולקוחות מרוצים רבים, תוכננו בתים חמים לאנשים מיוחדים. המשרד פונה למגזר הפרטי והעסקי ומתכנן מא' ועד ת' – משלב הסקיצה, ההיתר והבניה, תכניות, עיצוב פנים כולל ליווי לאורך כל הדרך.

מאיה שינברגר

הסטודיו בבעלות מעצבת הפנים מאיה שינברגר, בוגרת בהצטיינות תואר ראשון בעיצוב פנים במסלול האקדמי של המכללה למנהל B.Des הסטודיו הוקם בשנת 2012 ועוסק בתכנון ועיצוב פנים לפרויקטים במגוון רחב של קני מידה במגזר הפרטי והעסקי. בין הפרויקטים שהושלמו בשנים האחרונות ניתן לראות בתים פרטיים, דירות ומגורי יוקרה. הסטודיו מעניק ליווי צמוד ומלא, החל משלב הקונספט, תכנון ראשוני, תכניות עבודה, בחירת חומרי גמר, תאורה וריהוט  ופיקוח עליון עד לשלב סיום הפרויקט.

ניקול ויינברג

"עיצוב נכון יודע לצקת את האופי של הדיירים בעיצוב החלל וליצור משהו שמותאם וייחודי להם".
אני מלווה את הלקוח, במאור פנים, הקשבה וסבלנות מרובה לאורך כל הדרך ונותנת מענה מדויק בהתאם לצרכי הלקוח עד הפרט האחרון.

יפעת הובר

בנייה או חידוש הבית שלנו הוא תהליך מרגש, הוא משקף שינוי בחיים ונקודת ציון להתחלות חדשות. הבית שלנו מרגיע אותנו ומספק לנו מרחב מוגן ומצמיח, הוא רקע לחוויות האישיות והמשפחתיות שלנו ויש לנו קשר רגשי חזק אליו. בתהליך העבודה אני מתווכת בין החזון לפרקטיקה ובין הפונקציונליות לרעיונות היצירתיים, ומביאה לידי ביטוי את הרצונות והמאווים של לקוחותיי בעיצוב, בחומרים ובתקציב. אני מפקחת ומלווה את תהליך הבנייה לכל אורך הביצוע עד לסיום הפרויקט ועושה את מירב המאמצים להפיק מתקופת הבנייה חוויה חיובית ללקוחותיי ולקבל את התוצאה הטובה ביותר עבורם. בעלת ניסיון של מעל 20 שנים בתכנון ועיצוב בתים פרטיים ודירות, תוספות בנייה ועיצוב פנים עד הפרטים הקטנים.

אביב חרמוני

סטודיו מתמחה בתכנון ועיצוב פנים לדירות, בתים, חללים מסחריים ומשרדים.
אנו דוגלים ביצירת שפה עיצובית אחידה ואסתטית שתואמת את צרכי לקוחותינו ומתאימה לאורח חייהם.
העבודות שלנו מאופיינות ביצירתיות, חדשנות ומקצוענות תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ומתן פתרונות ייחודיים.
אנו מאמינים שעיצוב טוב צריך לעמוד במבחן הזמן ולהתאים לחלל ולסגנון החיים של הנמצאים בו.

אורית דרום

בעלת סטודיו לעיצוב פנים הממוקם בהוד השרון. הסטודיו מציע שירותי תכנון ועיצוב פנים לשיפוצים של דירות ובתים פרטיים במגוון תקציבים. ה"אני מאמין" של המעצבת הוא שבית צריך להיות קודם כל פונקצינאלי, נוח לתפעול ולשרת את היושבים בו. מבחינה סגנונית, שילוב של מספר סגנונות, מה שמכונה גם אקלקטי, מאפשר ליצור מראה נקי חם ומזמין. הסטודיו מעניק תהליך ליווי פרויקט מלא, החל משלב התכנון, תוכניות עבודה, ליווי לבחירת חומרים והביצוע בשטח, עד הכניסה לבית.

מירב קניאס

מתכננת ומעצבת פנים עם תשוקה מיוחדת לתחום המגורים.
מתמחה גם בתכנון ועיצוב לנכסים מניבים המיועדים להשקעה.
בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה.

דילוג לתוכן